SOS 2016 Extreme

Bez nzvu 08SOS 2016 Extreme - Druhá parta hasičů ze Lhoty se tento víkend účastnila 8. ročníku metodického cvičení zdravotnických družstev SOS 2016 Extreme pořádaného Asociací dobrovolných záchranářů České Republiky v okolí Dobřichovic a Mníšku pod Brdy. Mezi soutěžícími byla družstva záchranářů, hasičů, psovodů i obecní policie a celkem se na startu postavilo 18 družstev z řad profesionálů, studentů i laiků.

Celá akce začala v pátek odpoledne a hned okolo 21 hodiny se první skupiny přesunuli do prostoru ruin bývalé sladovny kde se odehrálo hromadné neštěstí na téma ,,Techno párty´´ se 48 zraněnými. Po návratu domů a dvou hodinách polospánku začala denní etapa soutěže na 12 kilometrovém okruhu s 10-ti stanovišti. Celý víkend byl perfektně organizovaný a za naše družstvo mohu říci, že i přes ne úplně dobrý výsledek a to 15.místo s 18. družstev se nám akce velice líbila. Děkujeme tímto našim kamarádům z Asociace dobrovolných záchranářů České Republiky za SUPER víkend, který nám dal hromadu nových zkušeností, znalostí a spoustu nových přátel.