Kalendář SDH Lhota 2016

uvodno foto kalendar

SDH Lhota - Po roční pauze jsme zpět, a tentokrát ještě o level výš.
Jak už titulek napovídá, jedná se o nový projekt členů SDH Lhota s názvem ,, Kalendář SDH Lhota 2016´´.  Po nečekaně úspěšném ročníku 2014, přišly dotazy ze všech různých stran na kalendář nový.Nezbývalo tedy než rozjet další projekt, tentokrát s novými partnery a to s firmou FRP Services s.r.o. a jejich produktem Fireport, dále s firmou Duffek výzbroj-výstroj, a s POŽÁRY.cz. Samozřejmě za pomoci našeho týmu fotografů a grafiků, kteří umí opravdové zázraky.

V kalendáři SDH Lhota 2016 se můžete mimo jiné těšit na vozidlo Panther od HZS Letiště Praha a. s., dále na záchranu osoby z rozhledny s jednotkou lezců Hasiči- Rescue, zajištění osoby s podezřením na vysoce nakažlivou chorobu s Biohazard týmem Ambulance Meditrans s.r.o., a  HZS Jílové u Prahy. Nesmíme zapomenout ani na naše modelky, bez kterých by neměl kalendář tu pořádnou šťávu :)
Kalendář je již v prodeji, můžete si jej objednat zde na webu online.

Vaše SDH Lhota