2. ročník nočního Memoriálu Jany Urbanové

14333638 689358474560822 7824664113825502411 n

Tak a je po všem :) děkujeme všem zúčastněním složkam IZS, organizátorům, hostům, vystavujícím, partnerům, kapelám, soutěžícím a zkrátka všem co se zasloužili o uskutečnění teto povedené akce, která i přes ne moc ideální počasí znamena pro nás sbor velice mnoho. Děkujeme za dary, slova chvály a příští rok tj.16.9.2017 na 3. Ročníku Memoriálu Jany Urbanové.
V rámci našich oslav 80 let od založení SDH Lhota jsme z rukou starosty Obce Dolní Břežany pana Věslava Michalika převzali slavnostní prapor. Děkujeme tímto vedení obce za tento dar a za velkou podporu při činnosti sboru a pořádání kulturních akcí.

Pro ty kdo nebyli na místě, byl to velice povedený den plný statických a dinamických ukázek složek IZS, ukázka práce našich psovodů, zásah Ambulance Meditrans, maskování a prevence a ADZČR, představení historických koňských stríkaček, záchrana raněného stromolezce, součinnost IZS při autonehodě, představení pásového vozidla BVP Trans Hospital, prezentace firmy Drager, malování na obličej, skákací hrad a mnoho dalšího. Z rukou starosty obce jsme převzali slavnostní prapor a po gratulacích a ocenění členů sboru následoval 2. ročním memoriálu Jany Urbanové v požárním útoku, které ho se zúčstnilo 8 družstev z širokého okolí. Po celou dobu akce hrály kapely Vlasta a Pavla, Pašáci a závěr večera představovala kapela Flám během které byl odpálen krásný ohňostroj.

Ještě jednou všem děkujeme za pomoc a účast na oslavách SDH Lhota.