Členové SDH

 

Výkonný výbor

 

  • Ludek Plechaty
     

    Plechatý Luděk

     Starosta

  • jiri frankl
     

    Frankl Jiří

    Náměstek starosty

  • zrucky matej
     

    Zrucký Matěj

    Velitel

  • Krska
     

    Krška Petr

    Zástupce velitele

  • Team 5
     

    Soukupová Jana

     Hospodář

  • kuchar
     

    Kuchař Adam

    Jednatel

  • klimes
     

    Klimeš Pavel

     Strojník

  • lukas plechaty
     

    Plechatý Lukáš

    Preventista

 

Sportovní družstvo

 

  • klimes
     

    Klimeš Pavel

     Stroj

  • slavik
     

    Slávik Josef

    Stroj

  • kuchar
     

    Kuchař Adam

    Savice

  • Krska
     

    Krška Petr

    Koš

  • jiri frankl
     

    Frankl Jiří

     Béčka

  • melichar
     

    Melichar Jakub

    Béčka

  • lukas plechaty
     

    Plechatý Lukáš

     Rozdělovač

  • zrucky matej
     

    Matěj Zrucký

    Levý proud

  • belohlavek
     

    Bělohlávek Matouš

     Levý proud

  • chaloupka
     

    Chaloupka Zdeněk

     Pravý proud

 

Členská základna

 

č. Příjmení Jméno členem od Vyznamenání
1. Bacílek Rudolf 1.1.2009  
2. Bělohlávek Matouš 16.3.2011 Čestné uznání SDH
3. Budař Vratislav 1.1.1992 Čestné uznání SDH, Čestné uznání OSH - MSH
4. Budil Jiří st. 1.1.1969 Čestné uznání OSH - MSH
5. Budil Jiří ml. 1.1.1984  
6. Chaloupka Zdeněk 1.1.1969 Čestné uznání SDH, Čestné uznání OSH - MSH, Medaile Za příkladnou práci, Medaile Za věrnost 10
7. Chaloupka Zdeněk ml. 1.1.1982  
8. Chaloupka Zdeněk nejml. 8.10.2002 Čestné uznání SDH
9. Davídek Josef 1.1.1978  
10. Davídek Zdeněk 1.1.1992  
11. Frankl Jiří 1.1.2009 Čestné uznání SDH
12. Grubner Martin 1.1.1983  
13. Hašler Maxmilián 6.10.2010  
14. Havlík František 1.1.1973 Čestné uznání SDH
15. Havlík Václav 3.2.2007 Čestné uznání SDH
16. Havlíková Viera 19.3.2007 Čestné uznání SDH
17. Klimeš Pavel 3.2.2007 Čestné uznání SDH
18. Košťálek František 1.1.1951 Čestné uznání SDH, Čestné uznání OSH - MSH, Stužka Za věrnost 30, Stužka Za věrnost 50
19. Krška Petr 16.3.2011 Čestné uznání SDH
20. Kuchař Adam 24.3.2006 Čestné uznání SDH
21. Melichar Jakub 1.9.2011 Čestné uznání SDH
22. Moravec František 1.1.1982  
23. Orlov Oleg 20.1.2010  
24. Petrus Martin 1.4.2004  
25. Petrusová Michaela 1.9.2009  
26. Plechatý Luděk 1.1.1975 Čestné uznání SDH, Čestné uznání OSH - MSH, Medaile Za příkladnou práci
27. Plechatý Lukáš 8.10.2002 Čestné uznání SDH
28. Polanský Ondřej 6.10.2010  
29. Potužák Jan 2.5.2012  
30. Predajnoš Ján 8.1.2007 Čestné uznání SDH
31. Přibík Ladislav 1.11.1932  
32. Prokš Daniel 14.1.2008  
33. Prokš Dominik 14.1.2008  
34. Rambousek Miloš 16.3.2011  
35. Šerák Jaroslav 1.1.1969 Medaile Za věrnost 10
36. Slávik Josef 1.1.2009 Čestné uznání SDH
37. Soukup Pavel st. 1.1.1969 Čestné uznání SDH, Čestné uznání OSH - MSH, Medaile Za příkladnou práci, Medaile Za zásluhy, Medaile Za věrnost 10
38. Soukup Pavel ml. 1.1.1983 Čestné uznání SDH
39. Soukup Tomáš 1.1.1984 Čestné uznání SDH
40. Soukup Lukáš 1.1.2008  
41. Soukupová Jana 14.1.2008 Čestné uznání SDH
42. Soukupová Tereza 14.1.2008  
43. Štetina Miloš 8.1.2015  
44. Štětina Vojtěch 1.9.2009  
45. Svoboda Jiří 8.10.2002  
46. Syrovátka Antonín 1.1.2006 Čestné uznání SDH
47. Syrovátková Tereza 14.1.2008  
48. Urbanová Gudrun 8.1.2007 Čestné uznání SDH
49. Vinař Marek 25.7.2012  
50. Zelenka Jaromír 1.1.1983 Čestné uznání SDH
51. Zelenka Matěj 1.1.2008  
52. Zelenková Markéta 1.1.2008 Čestné uznání SDH
53. Zelenková Natálie 14.1.2008  
54. Zelenková Šárka 14.1.2008  
55. Zelenková Tereza 14.1.2008  
56. Zrucký Matěj 24.3.2006 Čestné uznání SDH