Deník veřejné správy o nás napsal

denik verejne spravy

Na začátku projektu „Kalendář“ stála jen vtipná zmínka o tom, že i takto by se daly získat finanční prostředky na úpravu požárního čerpadla potřebného k požárnímu sportu.

Dolní Břežany o nás napsaly

DB kalendar

Podpořte dobrovolné hasiče na cestě k vítězství! Kupte si kalendář SDH LHOTA 2014

Členové sboru dobrovolných hasičů ze Lhoty se letos svérázným způsobem rozhodli získat finance na úpravu požárního čerpadla.Na začátku projektu "KALENDÁŘ" stála jen vtipná zmínka o tom, že i takto by se daly získat finanční prostředky na úpravu požárního čerpadla potřebného k požárnímu sportu....

Pokračovat ve čtení

Hasiči online o nás napsali

hasici online

DBMagazin o nás napsal

hasici online

Lhotečtí hasiči nafotili kalendář

Hasiči ze Lhoty se rozhodli získat finance na úpravu požárního čerpadla potřebného k požárnímu sportu a tak nafotili kalendář. SDH má ve Lhotě tradici již od roku 1936.