DBMagazin o nás napsal

hasici online

Lhotečtí hasiči nafotili kalendář

Hasiči ze Lhoty se rozhodli získat finance na úpravu požárního čerpadla potřebného k požárnímu sportu a tak nafotili kalendář. SDH má ve Lhotě tradici již od roku 1936.

Lhotecký sbor se pravidelně účastní soutěží v požárním sportu. Má družstvo mužů, které se kromě okresních soutěží a pohárů zúčastňuje i pražských a středočeských soutěží v požárním sportu i v soutěžích TFA. Za zmínku stojí, že i mladí Lhotečtí hasiči s úspěchem soutěží ve hře Plamen, kde obsazují medailové pozice.

I v tomto sportu ale platí, že bez financí jsou naděje na dobré umístění daleko menší. Ocitli se totiž v situaci, kdy s klasickým neupraveným čerpadlem PS-12, není v jejich silách dosáhnout na lepší příčky a překonat své soupeře s nesrovnatelně silnějšími čerpadly.

Čím lepší a výkonnější čerpadlo = lepší čas i umístění....

 

Více se můžete dočíst na stránkách DBMAGAZIN